8406-1196-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Kłopot ze wzwodem występuje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy zaburzenie występuje przynajmniej w 3/4 przypadków i trwa to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Niżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i brak wypoczynku. W momencie, kiedy spędzamy dużą część dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani chęci na zbliżenia. Warto wówczas zadbać o minimalizowanie sytuacji nas stresujących, odprężenie cialis tanio oraz normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeśli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do prącia i brak lub zaburzoną potencję.
3.Papierosy. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że palenie jednej paczki dziennie aż u 3/4 osób doprowadza do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz