Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Spośród najpowszechniejszych przyczyn pojawienia się problemów z potencją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym typowym menu brak zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to nie wolno się dziwić, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy ciężko żyć na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W owym celu trzeba porozmawiać ze swoją partnerką, zapytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniapowabne ubrania, może jakieś sex zabawki, produkcje
erotyczne
albo przebieranki. Opcji, dzięki to którym nasze pożycie erotyczne będzie lepsze nie brakuje.

 

5) Za duży stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są stałym elementem życiowym, lecz w końcu nikt nie sugeruje, że powinniśmy zareagować na takowe dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować własnym żywotem, aby nigdy nie doszło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra
cialis tanioDodaj komentarz