3579-6181-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, ponieważ zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest z reguły wyczerpany. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niezwykle istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest kamagra zel zdrowy i przygotowany do ponownego działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest ogromnie ważny.

Dodaj komentarz