5843-8299-ico-wu.jpg

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też owocować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe schorzenia, które
viagra mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w kuracji prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich korzyściach kamagra jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednak to nieprawda. Obecnie mnóstwo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i na początku lat 40. zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie papierosów, zła dieta, mało snu oraz inne podobne czynniki. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.

Dodaj komentarz