6097-6385-ico-wu.jpg

Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Seks, który normalnie jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, tadalis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, że twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz viagra bez recepty z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują infekcje, w większości wypadków znajdują się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli spożywasz za mało płynów, albo jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty lub kamienie nerkowe także powiększają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Dodaj komentarz