Łatwe? To do dzieła, a raczej do sypialni!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od dyspozycji ciała. cialis
Z tej przyczyny poza troską o stosowną oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie negatywnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wymienionymi w artykule sposobami, każdy z nas jest w stanie podać parę własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ukochany rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie smacznego i oryginalnego jedzenia: miło oraz spokojnie lub aktywnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej ustalonej uprzednio z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra

Dodaj komentarz