3396-4856-ico-wu.jpg

Przyczyny zaburzonej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te zaś są spowodowane cukrzycą lub miażdżycą naczyń krwionośnych. Także przeciążony układ nerwowy wpływa na stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, długotrwały stres wpływają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się produkcja prolaktyny, która hamuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia wzwodu a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa kochanki. Zanikająca lub niepełna erekcja w czasie stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona niezobowiązująco zacząć rozmowę na ten temat lub wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Ponadto kobieta może zadbać by partner po 40. roku kamagra tanio życia poddawał się regularnym badaniom. Właściwe będzie też zachowywanie odpowiedniej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na wzmocnienie potencji
Brak wzwodu, nieprawidłowa erekcja mające miejsce dłużej niż trzy tygodnie, muszą być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie wzwodu otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z zaburzeniami tego typu. Oprócz leków stosuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeśli problemy mają podłoże psychologiczne mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego dolegliwości mogą bowiem brać się z zaburzeń lękowych, osobowościowych lub zakłóceń w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie potencja

Dodaj komentarz