4050-7546-ico-wu.jpg

Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale wręcz sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni muszą zrozumieć, że są to schorzenia do wyleczenia. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i pójść do seksuologa. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to niezwykle częste przypadłości. Dotyczą około 10 procent męskiej populacji. Kłopot narasta, ponieważ powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się rosnącą ilość zachorowań na
potencja cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia erekcji mogą dotknąć panów w dowolnym wieku. Przeróżne są powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed trzydziestką problemy najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U mężczyzn starszych kłopoty mogą brać się z niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja czy też jej brak mogą być wywołane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio

Dodaj komentarz