2992-4509-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Akupresurę można zapoczątkować od delikatnych muśnięć i po chwili regulować moc nacisku. Każdą ze stóp trzeba badać przez około 5 minut.
Kobiety gwałtowniej reagują na dotykanie punktów umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Dotykanie tych punktów jest świetnym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz