2459-825-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma problemy z potencją. Sporo z nich nie wie, że można sobie pomóc bezpiecznymi nieinwazyjnymi sposobami we własnym mieszkaniu.
Jeśli zastosujemy niemedyczne sposoby na podniesienie potencji, od masowania podbrzusza, przez dietę lub akupresurę – masaż i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to wyniki są prawidłowe tylko, gdy robimy to systematycznie i przez długi okres.
Współcześnie coraz większa liczba seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze tania viagra wodne są właściwym sposobem na leczenie nie tylko problemów z erekcją, lecz też na mały popęd płciowy. Ponadto bicze wodne wspomagają wszelkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk musi być zmienny, najpierw ciepły, potem zimny. Lekki natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, bo właśnie przegrzanie może doprowadzić do zaburzeń wzwodu, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zastosowana przez kobiety z niskim popędem seksualnym.

tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Dodaj komentarz